Rüyada silahla kafasından vurulmak

Rüyada silahla kafasından vurulmak bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, gönlünce bir hayata kavuşacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada silahla kafasından vurulmak gördüyseniz:

  • Çekiciliğinizi kullanarak pek çok şeyin altından kalkabilirsiniz.

Rüyada silahla kafasından vurulmak çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, hayra ve esenliğe işaret etmektedir.

Rüyada kafasından silahla vurulmak ancak yılmayacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafasindan kan akmak yatırımlarının kendisine kar getireceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafasından yaralanmak girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafasından bit almak başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına işaret eder.

Rüyada kafasından vurulduğunu görmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına yorulur.

Rüyada başkasının kafasından bit ayıklamak buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, sorunların ardı ardına geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanı kafasından ısırmak eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments