Rüyada şişman birine sarılmak

Rüyada şişman birine sarılmak hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, böylece hayatından memnun olacağına rivayet eder.

Rüyada şişman birine sarılmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir.

Rüyada şişman birine sarılmak birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şişman karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada şişman görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şişman gelin kötülüğe uğramadan yaşayacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada şişman bebek atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada düşmanı şişman görmek kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına yorulur.

Rüyada şişman öküz görmek alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına yorulur.

Rüyada şişman güvercin görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments