Rüyada siyah şemsiye hediye almak

Rüyada siyah şemsiye hediye almak çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, keyifli olacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, iyi bir kariyer edineceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah şemsiye hediye almak gördüyseniz:

  • Aniden karşılanan beklentileriniz, yaptığınız yatırımların ya da isteklerinizin karşılığını almanız veya cevap bulan sorularınız kafanızı karıştırabilir veya her şeye yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada siyah şemsiye hediye almak yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı şemsiye hediye almak hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada mavi şemsiye hediye almak insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, hayıflanacağına delalettir.

Rüyada siyah şemsiye zor durumlara düşüleceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine inanılır.

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah şemsiye satın almak sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, amaçlarına nail olacağına delalettir.

Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada birinden siyah şemsiye almak bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments