Rüyada siyah şemsiye

Rüyada siyah şemsiye maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine delalet eder.

Rüyada siyah şemsiye gördüyseniz:

  • Doğru değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına alamet eder.

Rüyada siyah siyah inek görmek maddi gücünü yitireceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek çok yıpranacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine yorulur.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah köpek görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments