Rüyada siyah kalemtıraş görmek

Rüyada siyah kalemtıraş görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, hem de zengin biri olacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına inanılır.

Rüyada siyah kalemtıraş gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz bazı sorunlara beklenmedik çözümler getirmenizi sağlayabilir.

Rüyada siyah kalemtıraş görmek hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına delalettir.

Rüyada kalem silgi kalemtıraş görmek ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalemtıraş görmek daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli kalemtıraş görmek elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına yorulur.

Rüyada büyük kalemtıraş görmek olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına alamet eder.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, dertlerin ve zorlukların da biteceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments