Rüyada siyah kuran görmek

Rüyada siyah kuran görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, nazara geleceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, kişinin bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada siyah kuran gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizi yenileyebilir ya da ailecek önem verdiğiniz bir amacınızı gerçekleştirecek başlangıcı yapabilirsiniz.

Rüyada siyah kuran görmek kazancının artacağına, kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Rüyada siyah beyaz kuran görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada siyah sayfalı kuran görmek sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına işarettir.

Rüyada siyah kaplı kuran görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına inanılır.

Rüyada kuran okumayı bilmeyenin kuran okuması helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına rivayet eder.

Rüyada kuran bilmeyenin kuran okuması hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine yorulur.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine alamet eder.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments