Rüyada yeşil bir kapı görmek

Rüyada yeşil bir kapı görmek ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına delalettir.

Rüyada yeşil bir kapı gördüyseniz:

  • Ailenizden ya da evliyseniz eşinizden kaynaklanan bazı sıkıntılarınız olabilir.

Rüyada yeşil bir kapı görmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil kapı kilitlemek bunalacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kapı görmek çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada yeşil renkli kapı görmek ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına işarettir.

Rüyada tahta yeşil kapı görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, ayrıcalık elde edeceğine yorulur.

Rüyada yeşil demir kapı görmek kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyu yeşil kapı görmek yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine işarettir.

Rüyada yeşil renk kapı görmek aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments