Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına işaret eder.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını gördüyseniz:

  • Bazı işleri yapış şeklinizde değişiklik yapmanız ikili ilişkilerinize veya iş hayatınıza ivme kazandırabilir.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek geleceğinin de çok parlak olacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada parmağının kısaldığını görmek rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada işaret parmağının kısaldığını görmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına işarettir.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına rivayet eder.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına inanılır.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine işaret eder.

Rüyada sağ yüzük parmağının kesilmesi dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments