Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek acı veren kazalara, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, istediği kadar çocuğun allah tarafından kendisine nasip edileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını gördüyseniz:

  • Bazı konular sizin ilgi alanınıza girmese dahi karışma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek huzursuzluk yaşanacağına, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada birinin parmağının olmadığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada parmağının olmadığını görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada işaret parmağının olmadığını görmek çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına inanılır.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, çektiği zorlukların biteceğine delalet eder.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments