Rüyada yüzük parmağının yaralanması

Rüyada yüzük parmağının yaralanması çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, layık olduklarına sahip olacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişileri etkilemek için para harcama eğiliminiz artıyor olabilir.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine inanılır.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına delalettir.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek onları koruyup kollayacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına işarettir.

Rüyada yüzük parmağının acıması başarı kaydedeceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının kopması zenginliğinin süreceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ yüzük parmağının kesilmesi çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, büyük çaba sarfedeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma

Rüyamda ilk önce kan damlaları görüp sonra o kanların kız kardeşimin sağ yüzük parmağından geldiğini gördüm.

Abdullah

Rüyam da sağ yüzük parmağım bir kuş tarafından oyuldu bu ne anlama geliyor