Rüyada yüzünün ısırılması

Rüyada yüzünün ısırılması sorunların yakın zaman içinde biteceğine, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada yüzünün ısırılması gördüyseniz:

  • Rutin dışına çıkabilirsiniz.

Rüyada yüzünün küçülmesi kendisini bir türlü toparlayamayacağına, keyiflerinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünün kan toplaması yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, gelişim içine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün çil olması borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün beyazlaması yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına alamet eder.

Rüyada yüzünün ısırılması yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına işarettir.

Rüyada yüzünün parlaması dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine yorulur.

Rüyada yüzünün kırılması sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünün çizilmesi sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.