Rüyada yüzünün kan toplaması

Rüyada yüzünün kan toplaması günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize işaret eder.

Rüyada yüzünün kan toplaması gördüyseniz:

  • Hemen öz yetiniz olan ikna gücünüzü kullanın.

Rüyada yüzünün kan toplaması hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına işarettir.

Rüyada yüzünün beyazlaması maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına işarettir.

Rüyada yüzünün kavlaması istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün kırılması tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün çil olması kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada yüzünün parlaması büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün nurlanması onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün çizilmesi düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.