Rüyada yüzünün küçülmesi

Rüyada yüzünün küçülmesi hedeflerine ulaşacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün küçülmesi gördüyseniz:

  • Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada yüzünün küçülmesi o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün kan toplaması gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine yorulur.

Rüyada yüzünün parlaması dertlerin artacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yüzünün kırılması aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, başarısının artacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün beyaz iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına ve eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine delalet eder.

Rüyada yüzünün ısırılması beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işarettir.

Rüyada yüzünün çil olması mali olarak sıkıntıya düşeceğine, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına alamet eder.

Rüyada yüzünün nurlanması sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, borçlanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.