Rüyada bacakların kırılması

Rüyada bacakların kırılması sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, strese gireceğine, gergin olacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, yaşamının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacakların kırılması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.

Rüyada bacakların dolanması çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacakların kesilmesi başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacakların uzaması hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine yorulur.

Rüyada bacakların terlemesi kalifiye elemanlar arasına gireceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine rivayet eder.

Rüyada bacakların kopması bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, yeni alanlara yöneleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakların olmaması hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacakların kırılması aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine tabir olunur.

Rüyada bacakların kanaması yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments