Rüyada bacakların olmaması

Rüyada bacakların olmaması işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, yardımda bulunacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına delalettir.

Rüyada bacakların olmaması gördüyseniz:

  • Kutlama gerektirecek durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada bacakların dolanması kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada bacakların kopması sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada bacakların kesilmesi şansının ve kısmetlerinin açılacağına, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine yorulur.

Rüyada bacakların olmaması ağız tadından olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına tabir olunur.

Rüyada bacakların kanaması sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, sıkıntı yükleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacakların terlemesi rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına inanılır.

Rüyada bacakların uzaması problemleri teker teker çözeceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine delalettir.

Rüyada bacakların kırılması yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments