Rüyada boyunun tutulması

Rüyada boyunun tutulması sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, hastalıkların iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada boyunun tutulması gördüyseniz:

  • Başkalarına ait konularda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Rüyada boyunun ölçülmesi işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, gözden düşeceğine delalettir.

Rüyada boyunun kıllanması her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada boyunun kısalması pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada boyunun tutulması edilen duaların allah katında kabul göreceğine, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saç boyunun kısalması kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine işarettir.

Rüyada boyunun uzun olması eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına delalettir.

Rüyada kardeşinin boyunun uzaması iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, başarılı olacağına ve allah’ın yardımlarına ereceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada boyunun tutulması

  1. Merhaba ruyamda sevdiğim bayan benim boynuma ellerini doluyor hemen karşımda yüz yuzeyiz ve iki eli ense tarafimda ve bana ‘seni birdaha birakmayacagim diyor ama benim kollarim yanlarda ben sarilmiyorum..ben kendimin arkasindayim sevdigimin ellerini boynumda görüyorum kendi arkamdan..nedir bu ruya

    • Allâme der ki,
      Bu rüya fırsatlara, isteklere ve mutluluğa tabir olunur. Rüya yorumuna göre bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına; istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine; kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.