Rüyada çatlak tırnak görmek

Rüyada çatlak tırnak görmek üzüntülerin son bulacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak tırnak gördüyseniz:

  • Belli konularda belli şekillerde davranmalarını istediğiniz bazı kişileri kendi hallerine bırakmanız durumunda, şaşırtıcı bir şekilde, kendi istekleri dahilinde sizin isteklerinizi yerine getirdiklerini görebilirsiniz.

Rüyada çatlak tırnak görmek fakirlikten kurtulacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına işaret etmektedir.

Rüyada tırnak içinde tırnak görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına yorulur.

Rüyada çatlak yol büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına tabir olunur.

Rüyada çatlak bardak büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çatlak zemin sorunların tatlıya bağlanacağına, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak diş görmek ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak vazo hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, rızkında ve malından olacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments