Rüyada çorba ve ekmek

Rüyada çorba ve ekmek verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çorba ve ekmek gördüyseniz:

  • İyi fikirleri çabuk harcama eğilimi yüksek, kalıcı düşünmekte faydalı olabilir.

Rüyada çorba iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, yanlış bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada çorba yapma borçlarının çoğalacağına, onlardan taraf hayır göreceğine delalettir.

Rüyada çorba yemek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada çorba kaynatmak maddi imkânlarının azalacağına, bunun için her gün şükredeceğine alamet eder.

Rüyada çorba ve ekmek fesatlıklar içinde kalınacağına, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine inanılır.

Rüyada peynirli çorba iç sıkıntınızın azalacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çorba içirmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada susuz çorba çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments