Rüyada eski sevgilinin telefondan engellemesi

Rüyada eski sevgilinin telefondan engellemesi iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, kötü işlere girmeyeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin telefondan engellemesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde, sizin için olumlu ya da olumsuz laf taşıyan bir insan var.

Rüyada eski sevgilinin telefondan engellemesi işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle telefondan konuşmak çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada cep telefondan su çıkması geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, az çalışarak çok gezeceğine işaret eder.

Rüyada telefondan ses duymak problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına rivayet eder.

Rüyada telefondan engellenmek çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, moralin bozulacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments