Rüyada gelinin bayılması

Rüyada gelinin bayılması rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına, ismini herkese duyuracağına, uzak bir yola gidileceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin bayılması gördüyseniz:

  • İş yaşamınızdaki rahatlık, diğer konulardaki sorunlarınıza rahatça eğilmenize imkan verecek.

Rüyada gelinin vurulması kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada gelinin koşması sorunların üstüste geleceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelinin kaçması yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, umutlarının da tükeneceğine inanılır.

Rüyada gelinin görmek ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına delalettir.

Rüyada gelinin dua etmesi ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelinin düşmesi psikolojik olarak toparlanacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine işarettir.

Rüyada gelinin bayılması uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına inanılır.

Rüyada gelinin kaybolması mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments