Rüyada kafada yağ bezesi sıkmak

Rüyada kafada yağ bezesi sıkmak insanların hayır dualarını alacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada kafada yağ bezesi sıkmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda bazı sözler verebilirsiniz.

Rüyada kafada yağ bezesi sıkmak hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafada yağ bezesi görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine delalet eder.

Rüyada yağ bezesi işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada hamur bezesi birçok iş kapısının açılacağına, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya delalettir.

Rüyada yağ bezesi patlatmak hile ile mal elde edeceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakta yağ bezesi görmek parasal olarak genişliğe çıkılacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sırtında yağ bezesi görmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ekmek bezesi yapmak kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments