Rüyada kara fasulye görmek

Rüyada kara fasulye görmek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, yeni bir adım atılacağına, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara fasulye gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda hareket var.

Rüyada kara fasulye görmek anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine inanılır.

Rüyada kara kara adamlar görmek eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, hileye, fesada bulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, tatsızlık olacağına delalettir.

Rüyada fasulye sulamak sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına delalettir.

Rüyada yaş fasulye görmek rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine yorulmaktadır.

Rüyada fasulye yapmak bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments