Rüyada karnının şişmesini görmek

Rüyada karnının şişmesini görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine yorulur.

Rüyada karnının şişmesini gördüyseniz:

  • Ters giden olaylar, rötarlar, gecikmeler sabır gerektirebilir.

Rüyada karnının şişmesini görmek hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafanın şişmesini görmek üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlerin şişmesini görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, kötü gününü de paylaşacağına yorulur.

Rüyada karnın şişmesini görmek çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kısmetlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada karnının ısırılması sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karnının kesilmesi elinin bolluk ve bereket göreceğine, maddi anlamda zarar edeceğine delalettir.

Rüyada karnının okşanması yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada karnının acıkması gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments