Rüyada kopmuş merdiven görmek

Rüyada kopmuş merdiven görmek yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği alamet eder.

Rüyada kopmuş merdiven gördüyseniz:

  • Kararsız olmanız aleyhinize durumlara yol açabilir.

Rüyada kopmuş merdiven görmek sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dili kopmuş aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına inanılır.

Rüyada kopmuş bir kol görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kopmuş diş görmek mutluluk dolu günler yaşanacağına, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebek eli kopmuş zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada kopmuş göz görmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kopmuş parmak çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına işarettir.

Rüyada kopmuş at başı görmek hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.