Rüyada leğen temizlemek

Rüyada leğen temizlemek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, düzenli bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada leğen temizlemek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi aslında çok fazla istemediğiniz veya kafada soru işaretleri yaratan işler yapmaya zorlayabilirler.

Rüyada leğen büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada leğen görmek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, yeni bir araca sahip olunacağına delalettir.

Rüyada leğen temizlemek mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada demir leğen sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına yorulur.

Rüyada banyoda leğen görmek yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına inanılır.

Rüyada pembe leğen görmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına işarettir.

Rüyada kirli leğen görmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada leğen dolusu kan görmek hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments