Rüyada leğen

Rüyada leğen şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, refah içinde yaşayacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, etiği duaların allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, daha güçlü hale geleceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine tabir olunur.

Rüyada leğen gördüyseniz:

  • Pratik olmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada leğen çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada demir leğen çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe rivayet eder.

Rüyada leğen temizlemek rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza inanılır.

Rüyada leğen görmek bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli leğen görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına inanılır.

Rüyada mavi leğen görmek ticarette yol katedeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada yeni leğen görmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada leğen dolusu kan görmek dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments