Rüyada mavi beyaz tavuk görmek

Rüyada mavi beyaz tavuk görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi beyaz tavuk gördüyseniz:

  • Beklenmedik şeyler yapmaya meyillisiniz.

Rüyada mavi beyaz tavuk görmek yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine alamet eder.

Rüyada mavi tüylü tavuk görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine inanılır.

Rüyada mavi renkli tavuk görmek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk ısırması daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada beyaz tavuk kucaklamak duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına yorulur.

Rüyada beyaz tavuk yemek sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına inanılır.

Rüyada beyaz tavuk eti görmek karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, belki ölümler görüleceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments