Rüyada saçlarımı boyadım

Rüyada saçlarımı boyadım heveslerinin biteceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, her zaman haklının yanında olacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına işaret eder.

Rüyada saçlarımı boyadım gördüyseniz:

  • Evinizde, dikkatsizlikten kaynaklanan küçük bir zarar olabilir.

Rüyada saçlarımı kazıttım hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçlarımı taradım huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada saçlarımı kestiler gıybet edeceğine, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarımı kestirmek büyük bir kazanç elde edileceğine, rüya sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına inanılır.

Rüyada saçlarımı boyadım sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, kimseyle konuşmaz olacağına delalet eder.

Rüyada saçlarımı sarıya boyadım kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada saçlarımı kızıl görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına rivayet eder.