Rüyada saçlarımı kestirmek

Rüyada saçlarımı kestirmek işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçlarımı kestirmek gördüyseniz:

  • Daha çok parasal olaylar öne çıkıyor.

Rüyada saçlarımı kestirmek huzurunun artacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada saçlarımı kazıttım her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına işaret eder.

Rüyada saçlarımı boyadım yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada saçlarımı kestiler aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına alamet eder.

Rüyada saçlarımı taradım getirisinden daha fazla olacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine yorulur.

Rüyada saçlarımı kızıl görmek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçlarımı sarıya boyadım rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına inanılır.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına delalet etmektedir.