Rüyada saçlarımı kestiler

Rüyada saçlarımı kestiler hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, lüksünün artacağına tabir olunur.

Rüyada saçlarımı kestiler gördüyseniz:

  • Bazı girişimlerde bulunmak veya yeni başlangıçlar yapmak konusunda tereddütleriniz olabilir.

Rüyada saçlarımı taradım geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına rivayet eder.

Rüyada saçlarımı kestirmek sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçlarımı kestiler sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine delalettir.

Rüyada saçlarımı kazıttım iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, çok başarılı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçlarımı boyadım sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına delalettir.

Rüyada saçlarımı kızıl görmek iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçlarımı sarıya boyadım sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine rivayet etmektedir.