Rüyada saçlarımı kazıttım

Rüyada saçlarımı kazıttım vefasızlık ve nankörlük göreceğine, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarımı kazıttım gördüyseniz:

  • Kendinizi bir an da farklı olayları anlamaya veya açıklamaya çalışırken bulabilirsiniz.

Rüyada saçlarımı kazıttım hak yolundan ayrılacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarımı taradım amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret eder.

Rüyada saçlarımı kestirmek insanlara iyilik yapmaya, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına alamet eder.

Rüyada saçlarımı boyadım verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada saçlarımı kestiler bereketin ve verimin olacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına delalet eder.

Rüyada saçlarımı sarıya boyadım kolaylık elde edeceğine, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına yorulur.

Rüyada saçlarımı kızıl görmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına yorulmaktadır.