Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah gördüyseniz:

  • Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor.

Rüyada saçlarımı uzun ve siyah görmek çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada saçlarımı uzun görmek kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına delalettir.

Rüyada saçlarımı siyah gördüm tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına yorulur.

Rüyada saçlarımı siyah görmek eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına işarettir.

Rüyada saçlarımı kazıttım yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına delalettir.

Rüyada saçlarımı taradım büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada saçlarımı kestiler rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçlarımı kestirmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına tabir olunur.