Rüyada yerden gözlük toplamak

Rüyada yerden gözlük toplamak istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, zorlukların bir anda biteceğine, ortamın bir hayli gerileceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine alamet eder.

Rüyada yerden gözlük toplamak gördüyseniz:

  • Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir.

Rüyada yerden gözlük toplamak işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına alamet eder.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak duymadığı sözleri duyacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına delalet eder.

Rüyada gözlük bulamamak yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına işaret eder.

Rüyada gözlük toplamak bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük çerçevesi kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada gözlük çalınması yeni bir haneye sahip olacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine tabir olunur.

Rüyada gözlük fırlatmak hayatının iyileşeceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine inanılır.

Rüyada gözlük çizilmesi yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments