Rüyada yüksekten aşağıya bakmak diyadinnet

Rüyada yüksekten aşağıya bakmak diyadinnet işlerini toparlayacağına, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, günü birlik tatillere çıkacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksekten aşağıya bakmak diyadinnet gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, ortam sertleşiyor, gergin etkiler devreye giriyor.

Rüyada yüksekten aşağıya bakmak diyadinnet işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok yüksekten aşağıya bakmak ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksekten aşağıya bakmak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, çok büyük atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksekten aşağıya kaymak iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına işarettir.

Rüyada aşağıya bakmak dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada gökyüzünden aşağıya bakmak aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına yorulur.

Rüyada üst kattan aşağıya bakmak çareyi başka yerlerde arayacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pencereden aşağıya bakmak rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına delalettir.

2 thoughts on “Rüyada yüksekten aşağıya bakmak diyadinnet

  1. Rüyamda iki erkek yigenimle biri 12 digeri 14 yas boyle cok yuksrk bir yer camekanli yigenlerimle birlikte o camli yerden asagi etrafa bakiyoruz sma muthis guzel bir goruntuydu 10 bin fitlik bir yukseklikti yani ne drmek bu ruya

  2. Rüyamda bekar 50 yaşlarında Görev yapan Hakim Albayın iki kere bizim eve gelmesi,ve gerçek hayattada bu Albayi taniyorum acaba anlamı nedir işareti nedir

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.