Rüyada yüzünün kavlaması

Rüyada yüzünün kavlaması ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine işaret eder.

Rüyada yüzünün kavlaması gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin akıldışı fikirleri nedeniyle para harcamak zorunda kalmamaya özen gösterin.

Rüyada yüzünün kavlaması ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, kazancının artacağına, tabir olunur.

Rüyada yüzünün beyazlaması rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünün küçülmesi dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine yorulur.

Rüyada yüzünün ısırılması belalı insanlara denk geleceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada yüzünün çizilmesi işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünün kan toplaması maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, müjdeli bir haber alacağına delalettir.

Rüyada yüzünün nurlanması sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yüzünün parlaması hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.