Rüyada evin tavanından kum dökülmesi

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, istenmeyen olaylar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, kısmetin bollaşacağına yorulur.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi gördüyseniz:

  • Size duyulan saygının artması, ilerlemenizi sağlayacak ilhamı bulmanıza da yardım edecek.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi kazançlı bir işe girileceğine, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada evin tavanından su gelmesi her geçen gün daha ünlü olunacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına yorulur.

Rüyada evin tavanından su akması ne demek bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine işarettir.

Rüyada evin tavanından temiz su akması hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine tabir olunur.

Rüyada evin tavanından yağmur girmesi hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine tabir olunur.

Rüyada evin tavanından yağmur suyu damlaması elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada evin tavanından su akmak allah katında güzel mükafatlar almasına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada evin tavanından kum dökülmesi

  1. Yatak odamın tavanından bariz şekilde parkenin üzerine su akıyordu uyandığımda telaşlanıp korkuyorum sonra salona koşuyorum oradada salonun tavanı delinmiş kum akıyor korkuyla evden çıkıyorum ne anlama geliyor acaba

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.