Rüyada gizli bir oda görmek

Rüyada gizli bir oda görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Rüyada gizli bir oda gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler fırsat bekliyor olabilir, imajınızı korumalısınız.

Rüyada gizli gizli çikolata yemek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gizli gizli konuşmak çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine tabir olunur.

Rüyada gizli gizli ağlamak herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına delalet eder.

Rüyada gizli gizli nikah kıymak işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gizli gizli baklava yemek aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gizli gizli eve girmek sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada gizli gizli sigara içmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada gizli gizli içki içmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada gizli bir oda görmek

  1. Rüyamda annemlerin odasında gizli bir oda vardı önce güzel banyolar vardı giyinme odaları vardı çok güzeldi sonra bi odaya girdim çok eski çok kötüydü bi kız vardı orda yaşıyordu yataktan kalktı bana doğru geldi sen kimsin dedim babam gizlice onu birilerinden saklamış öyle söyledi üzüldüm neden buraya getirmiş çok kötü dedim pencere kırıktı çok soğuk hava geliyordu her yer tozluydu fare kapanı ve içinde ölmüs ama tozlanmıs bi fare vardı onu aldım çıkardım ordan odama götürdüm sıcak ve temiz olduğu için annem çok kızdı neden çıkardın diye sonrasını hatırlamıyorum lütfen bilen biri yorumlasın

  2. Rüyada cok güzel bir Evde yasiyorum, buz dolabi mutfakta aciyorum, icinde Hersey cok güzel düzenli ve dolu. Soguk su alip iciyorum. Buz dolabina iyice baktim arasinda gizli oda var, bir erkek genc cocuk orda uyuyor.
    Acaba anlami ne

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.