Rüyada inek görmek ve sütünü sağmak

Rüyada inek görmek ve sütünü sağmak devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, kişinin bundan zarar göreceğine, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına rivayet eder.

Rüyada inek görmek ve sütünü sağmak gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileri açısından, hangi cinsiyetten olursanız olun istediğiniz ilişkiyi gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada inek ve sütünü görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, dünyasının bir anda değişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada inek görmek ve sütünü sağmak mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada inek sağıp sütünü içmek zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada sütünü görmek kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada anne sütünü görmek büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek emzirmek ve sütünü görmek çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada kendi sütünü sağan kadın görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, neşe içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü emmek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments