Rüyada inek ve sütünü görmek

Rüyada inek ve sütünü görmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada inek ve sütünü gördüyseniz:

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır.

Rüyada inek ve sütünü görmek üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına tabir olunur.

Rüyada inek sağıp sütünü içmek parasının ve canın güvende olacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada inek görmek ve sütünü sağmak hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sütünü görmek tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüyada keçinin sütünü sağmak yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine delalettir.

Rüyada kendini sütünü sağmak adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine alamet eder.

Rüyada anne sütünü görmek çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin sütünü içmek haklılığının anlaşılacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments