Rüyada odanın tavanından su akması

Rüyada odanın tavanından su akması uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine, işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada odanın tavanından su akması gördüyseniz:

  • Sizin için en iyi sonuçları verecek şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada odanın tavanından su akması düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada odanın tavanından su aktığını görmek karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada odanın tavanından su damlaması çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada odanın tavanından yağmur yağması üzüleceğine ve pişman olacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin tavanından su gelmesi dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada tuvalet tavanından su akması gittiği yolda çok başarılı olacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada banyo tavanından su akması rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kötü kimselerin ağına düşeceğine tabir olunur.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi hedeflediği kazancı elde edeceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.