Rüyada tuvalet tavanından su akması

Rüyada tuvalet tavanından su akması işlerinde bir aksama yaşayacağına, manevi olarak da yıpranacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalet tavanından su akması gördüyseniz:

  • Duygularınızdaki veya planlardaki bir değişiklik sizin için daha güvenli sonuçlar doğurabilir.

Rüyada tuvalet tavanından su akması yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine rivayet eder.

Rüyada tuvalet tavanından temiz su akması çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada odanın tavanından su akması kazancında artış olacağına, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada banyo tavanından su akması ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin tavanından su gelmesi gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin tavanından temiz su akması eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.