Rüyada sevdiğine uzun uzun bakmak

Rüyada sevdiğine uzun uzun bakmak bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, sevinçli ve güzel haberler alacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğine uzun uzun bakmak gördüyseniz:

  • Bir süredir üzerinde konuşulan konular ya da teklifler sonuçlarını gösteriyor.

Rüyada sevdiğine uzun uzun bakmak dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine inanılır.

Rüyada sevdiğine uzun uzun sarılmak dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına inanılır.

Rüyada ağızdan uzun uzun bir şeylerin çıkması sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle uzun uzun sarılmak olumsuz olaylar yaşayacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada uzun uzun ağaçlar görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada uzun saçını uzun görmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına delalet etmektedir.

Rüyada biriyle uzun uzun konuşmak eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine uzun uzun bakmak eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments