Rüyada tepsiyle kadayıf görmek

Rüyada tepsiyle kadayıf görmek sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tepsiyle kadayıf gördüyseniz:

  • Ek bilgiler edinmeniz bazı arkadaşlarınız kanalıyla yakalanabilecek yeni fırsatlar anlamına da geliyor.

Rüyada tepsiyle kadayıf görmek para yatıracağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle yemek görmek kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine işarettir.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle börek görmek işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine alamet eder.

Rüyada tepsiyle poğaça görmek kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada tepsiyle baklava görmek sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle kek görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada tepsiyle çay görmek zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments