Rüyada yüzünde siyah yara görmek

Rüyada yüzünde siyah yara görmek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde siyah yara gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir veya ani tepkiler verebilirsiniz.

Rüyada yüzünde siyah yara görmek dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına, çok başarılı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünde yara yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, güzelliklere rast gelineceğine delalet eder.

Rüyada birinin yüzünde yara sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin yüzünde yara görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalettir.

Rüyada bebeğin yüzünde yara görmek kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde kabuklu yara görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, bu sayede kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yüzünde kucuk yara görmek haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına tabir olunur.

Rüyada babamın yüzünde yara görmek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.