Rüyada adetli olmak

Rüyada adetli olmak sistemli şekilde başarıya koşacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, meşakkate düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada adetli olmak gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili şeyleri düşünebilecek zaman bulabilmeniz ya da özel şeyler yapabilmeniz zordur.

Rüyada adetli görmek tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına delalet eder.

Rüyada adetli olmak deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada adetli kadın büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada başkasını adetli görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendisini adetli görmek özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adetli pedi görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşini adetli görmek çok büyük ses getireceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına yorulur.

Rüyada karısını adetli görmek çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments