Rüyada çiçek bulmak

Rüyada çiçek bulmak gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, gerginliğin biteceğine tabir olunur.

Rüyada çiçek bulmak gördüyseniz:

  • Araştırmadan anlayamazsınız.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, endişelerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine yorulur.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiçek mor huzurlu ve mutlu olunacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına yorulur.

Rüyada çiçek ısırması işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına rivayet eder.

Rüyada mor çiçek çalmak eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada eve çiçek getirmek hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek çalmak tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments