Rüyada insan kafasını ezmek

Rüyada insan kafasını ezmek çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada insan kafasını ezmek gördüyseniz:

  • Görevleriniz ya da sorumluluklarınızın artması sizi sıkmasın.

Rüyada insan kafasını ezmek evlatlarının hayrını göreceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada insan kafasını kesmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafasını şiş görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine rivayet eder.

Rüyada kafasını kazıtmak kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kafasını kırmak rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafasını yarmak verilen emeğin boşa gideceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada baykuşun kafasını koparmak dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada horozun kafasını kesmek keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments