Rüyada ölünün yüzünde yara görmek

Rüyada ölünün yüzünde yara görmek sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, bilgi ile donanacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünde yara gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur.

Rüyada ölünün yüzünde yara görmek ona özlemle sarılacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada yüzünde yara keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde yara bozulan sağlığın düzeleceğine, rüya sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada babanın yüzünde yara görmek atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin yüzünde yara görmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde kabuklu yara görmek neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde kucuk yara görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına rivayet eder.

Rüyada annemin yüzünde yara görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.