Rüyada satıcı tezgahı görmek

Rüyada satıcı tezgahı görmek bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada satıcı tezgahı gördüyseniz:

  • Çabuk davranabilirseniz durumu kurtarabilirsiniz.

Rüyada satıcı tezgahı görmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada satıcı olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına inanılır.

Rüyada seyyar satıcı kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine işarettir.

Rüyada satıcı ile konuşmak yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve satıcı gelmesi iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek satıcı görmek araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına tabir olunur.

Rüyada satıcı görmek yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada satıcı ile tartışmak çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments