Rüyada satıcı

Rüyada satıcı arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, arkasından gıybet edeceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine alamet eder.

Rüyada satıcı gördüyseniz:

  • Belli konularda herkesin sizin gibi düşünmesini veya sizin görüşlerinizi anlamasını sağlamak için ısrarcı olmanız gerekebilir.

Rüyada satıcı haram mala, dünyanın kendisine galip gelmesine tabir olunur.

Rüyada seyyar satıcı bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eve satıcı gelmesi büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada satıcı ile konuşmak hastalıktan şifa bulmaya, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına delalet eder.

Rüyada satıcı tezgahı görmek kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, bundan hayır göreceğine işarettir.

Rüyada erkek satıcı görmek stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada satıcı görmek huzursuzlukların son bulacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına inanılır.

Rüyada satıcı ile tartışmak bazı ürünlerin piyasada azalacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments